Využití cookies

Webové stránky vedator.org ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies.

Google Analytics

Google Analytics může použít anonymní informace o vaší návštěvě tohoto webu za účelem vyhodnocování užívání stránky, vytváření zpráv o její aktivitě a zlepšování budoucího uživatelského zážitku. Bližší informace ke službě Google Analytics a její práci s daty jsou k dispozici na adrese https://support.google.com/analytics/answer/6004245.
Pokud chcete zabránit monitoringu uživatelského chování na našem webu ze strany Google Analytics, můžete do svého prohlížeče nainstalovat doplněk na adrese https://support.google.com/analytics/answer/181881 nebo https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Facebook

Facebook může použít anonymní informace o vaší návštěvě tohoto webu za účelem poskytování reklam na výrobky a služby, které vás mohou zajímat. Bližší informace k Facebooku a jeho práci s daty jsou k dispozici na adrese https://www.facebook.com/ads/about/. Pokud chcete zabránit behaviorálnímu cílení reklamy a remarketingu ze strany Facebooku, po přihlášení ke svému Facebook účtu tak můžete učinit na adrese https://www.facebook.com/ads/preferences/.

Reklama